מתי הזמן למכור רכבים לפירוק או גריטה?

חשבתם פעם על  להעביר את הרכב לאדם אשר קונה רכבים לפירוק?
גם אם הרכב הישן שלכם עדיין נוסע, מאוד יכול להיות שחוויית הנסיעה בו דומה יותר לסיוט – אולי המזגן כבר לא עובד או מקרטע, מה שהופך את הרכב לבלתי נסבל לשהייה בעונת הקיץ החמה והלחה.

 • אולי אתם מגלים בכל שני וחמישי תקלות חדשות וכחלק מכך, סכומי הכסף אותם אתם מוציאים על ביקורים במוסכים הם לא פרופורציונאליים ולא הגיוניים.
  אולי הרכב שלכם נמצא במצב שהוא זולל דלק וכחלק מכך, אתם נאלצים למלא דלק בכל זמן קצר.
 • אולי הרכב כלל לא בטיחותי לשימוש ובכל פעם שאתם נכנסים אליו, אתם מתפללים שתעברו את הנסיעה בשלום, גם אם מדובר בנסיעה קצרה.
 • אולי הרכב שלכם כבר לא באמת עובד, אבל מתוך איזו עצלות או אמונה שיום אחד משהו ישתנה, אתם משאירים אותו בחניה.
 • אולי הרכב שלכם עבר תאונה קשה ולא באמת הצליח להשתקם ולחזור למצבו הקודם לאחריה.

כל אחד מהמקרים הללו, יכול להעיד רק על דבר אחד והוא שהגיע הזמן לעשות מעשה ולמכור את הרכב לפירוק חלקים או לגריטה.

משאית פירוק רכבים

יש כאלה אשר יכולים להפיק רווחים מהרכב שלכם

אז כשאתם מבינים עם עצמכם שאין לכם באמת דרך להפיק תועלת ממשית מהרכב שלכם, תעלה אולי גם השאלה, מה בעצם האינטרסים של מישהו לקנות את הרכב? אם עבורכם הוא עול, איך יכול להיות שעבור מישהו אחר הוא יהיה בעל ערך?

ובכן, מי שרוכש את הרכבים הללו הם סוחרים פרטיים וחברות, כאשר אותם גופים מפיקים תועלת מהרכב באמצעות פירוקו לחלקים – גם אם הרכב כבר לא משרת אתכם או לא בטיחותי לשימוש, מאוד יכול להיות שחלק מהחלקים שלו עדיין תקינים וניתן למכור אותם או לעשות בהם שימושים אחרים.
מעבר לזה, גם המתכת ממנה עשוי הרכב יכולה להיות בעלת ערך, עבור חברות מתעשייה זו.

אז אלו למעשה התועלות אותן מפיקות החברות אשר מחפשות לקנות רכבים לפירוק.

כמובן, שאותן חברות מוכנות לשלם בעבור התועלות האלה ובמקרים רבים, הן גם יהיו אלה שידאגו לאסוף ולפנות את הרכב – ובמידת הצורך גם יביאו גרר מטעמן לצורך המטרה.

כמה כסף אפשר לקבל על רכב הנמכר לפירוק חלקים?

פניתם לסוחר קונה רכבים לפירוק? אז ברוב המקרים סכום הכסף יהיה נמוך מגובה המחירון של הרכב – אבל כאן חשוב להיזכר שמדובר ברכב שלא ניתן לנסוע בו, אז למעשה גם אין באמת אפשרות למכור אותו במחיר המחירון.

יחד עם זאת, קיימת אפשרות לקבל סכום כסף הוגן עבור הרכב, אשר ברוב המקרים משולם במזומן.

מעבר לזה החברה תהיה זו שתדאג לפינוי הרכב ובמידת הצורך לגרר, מה שיחסוך הוצאה כספית נוספת אותה יש לשקלל בעסקה.

כך יוצא שמדובר ללא כל ספק בדרך מצוינת להפיק תועלת מכלי רכב שונים אשר כבר אינם בשימוש.

רוצים לדעת כמה שווה רכב לפירוק? לחצו כאן

יש לכם רכב י שניה? קונה רכבים לפירוק ונסיעה זמין כאן באתר https://www.maozcar.com/

השכרת אוהלים לאירועים שונים

אוהלים נמצאים עמנו כבר מימי קדם, כאשר כבר בתורה, מוזכרים סיפורים על אירוח באוהלים.

למרות שעברו שנים רבות מאז ורשימת המקומות האופציונאליים לאירוח המוצעים כיום הינה ארוכה במיוחד, אוהלים עדיין יכולים לטמון בחובם יתרונות רבים עבור כל מי שמתכנן אירועים מיוחדים, זה יכול להיות מאירוע גדול ומשמח או סוכה לתקופת השבעה לאירועים עצובים יותר.
אוהלים גדולים ומעוצבים יכולים להציע אווירה מיוחדת ושונה לקיום אירועים מסוגים שונים.

כך לדוגמא, מי שמעוניין באירוע בסגנון שנטי, יוכל למצוא באותם אוהלים כלוקיישן המושלם לקיום אירוע מהסוג הזה.

גם חובבי היוקרה והאלגנטיות יוכלו למצוא באוהלים כפתרון המושלם לקיום אירועים, ישנם אוהלים גדולים ומעוצבים אשר מתאפיינים בנראות מרשימה ואלגנטית.

כל שצריך לעשות זה לבחור את האוהל המתאים ביותר לאירוע ולעשות זאת באמצעות פנייה לחברה אשר מציעה שירות בתחום של השכרת אוהלים.

יצירתיות ומעוף בעיצוב האוהל

לאחר שאיתרתם חברה המתמחה בנושא של השכרת אוהלים, מגיע הרגע כמובן לבחור את האוהל המתאים, כשההבדלים בין סוגי האוהלים באים לידי ביטוי בפרמטרים כמו: הגודל של האוהלים, סוג האוהלים והנראות שלהם.
חברות המציעות שירות של השכרת אוהלים לאירועים יציעו ברוב המקרים גם את האפשרות להשכיר ציוד לאוהל כמו: כיסאות, שולחנות, אמצעי קירור, אמצעי תאורה ועוד..

אבל, רגע לפני שאתם מחליטים מה אתם רוצים להשכיר, חשוב שתנסו לתכנן את עיצוב האוהל עבור האירוע, אולי אף תבחרו קונספט מסוים לדוגמא, עיצוב האוהל ברוח ימי קדם או עיצוב לבן, נקי ואלגנטי.

כמובן, שהתכנון אמור לכלול חשיבה על אלמנטים שונים אשר בכוחם ליצור את העיצוב המבוקש ובין היתר: מפות, בדים, וילונות, מזרונים, כריות ואלמנטים עיצוביים שונים.

תמיד ניתן להיעזר במעצבים או לפחות במכרים שיש להם כישרון עיצובי, אשר יסייעו לכם במטרה ואולי יסייעו לכם לחשוב מחוץ לקופסא.

שלב ההתקנה של האוהלים

אוהלים גדולים לכל אירוע

תמיד חשוב לקרוא מספר טיפים בנושא האוהלים. במקרים רבים, התקנת האוהל תהווה חלק מהשירות של החברה אשר משכירה אוהלים, לעיתים ניתן ליהנות משירות של התקנה מקצועית בתשלום נוסף ובחלק מהמקרים תוכלו פשוט להתקין את האוהלים בעצמכם (כמובן, שיש לוודא שמדובר בהתקנה שהינה פשוטה ושבאפשרותכם לבצע את העבודה בצורה בטיחותית ואיכותית).

במידה ואין לכם את האפשרות או היכולת לבצע את התקנת האוהל באופן עצמאי, כדאי לוודא מבעוד מועד שיש לכם את האפשרות לקבל שירות של התקנת האוהל וששירות זה לא כולל בתוספת עלות גבוהה.
השכרת אוהלים יכולה לסגור לכם את הפינה בכל מה שקשור בחיפוש אחר מקום לקיום אירועים מסוגים שונים.

החדשות הטובות הן שכיום, ניתן להשכיר אוהל מרשים ואיכותי בהליך של לחיצה פשוטה על כפתור (דרך הרשת) וכאמור, במקרים רבים, האוהל יגיע עד אליכם ויותקן כמובן בשטח אותו אתם מקצים לאותה המטרה.
כפי שצויין, כל שצריך לעשות לצורך כך זה להבין בצורה טובה את הדרישות והצרכים שלכם מהאוהל ולבצע את הבחירה בהתאם.

אל תתפשרו על האיכות של מצבר לאופנוע שלכם

אם בעבר היינו רואים רק מכוניות ברחבי הכבישים, הרי שכיום יותר נהגים, מכל מין וגיל, בוחרים באפשרות של אופנוע. היתרונות של רכיבה על אופנוע הם ברורים: מדובר בכלי רכב המקצר משמעותית זמני הגעה ממקום למקום, שכן הוא מהיר מאוד ולרוב לא מצריך עמידה בפקקים ארוכים המעכבים את זמן ההגעה ליעד. גם בעיות חניה נחסכות מבעלי אופנועים, שמצליחים להידחק למקומות צרים במיוחד ולהחנות בהם את האופנוע, בעוד שרכבים פרטיים בגדלים שונים נאבקים להחנות בחנויות צפופות.

מומלץ מאוד לבצע בדיקות תקופתיות של המצבר על מנת לחסוך לנו בעיות מיותרות בעתיד, כאן אין "עדיף מאוחר מאשר אף פעם", בדקו את המצבר מדי פעם אחרת תתקעו בדרכים!

אולם, כדי שאופנוע ימשיך לככב ככלי רכב בעל יתרונות, הוא דורש תחזוקה שוטפת לכל חלקיו באופן קבוע. בין החלקים האלו נכלל גם המצבר. בדומה למצבר לרכב, מצבר לאופנוע הוא בעל קריטית להמשך התפעול התקין שלו, שכן מצבר ריק תוקע את האופנוע במקום ולא מאפשר להמשיך לרכב עליו, מה שכמובן מבטל את כל היתרונות שלו ככלי רכב מהיר וקל לתפעול.

היכן קונים מצבר לאופנוע?

לקנות מצבר חדש לאופנוע

מצבר לאופנוע מומלץ לקנות אך ורק בחנות מקצועית המתמחה בתחום וכמובן לבחור מצבר של חברה מוכרת. כיצד תדעו שהחנות היא ברמה גבוהה? פשוט מאוד, תשאלו עלידה מספר שאלות שמטרתן להבין מהו סוג האופנוע שלכם ובהתאם לכך, למכור לכם את המצבר הטוב ביותר. חנות שמוכרת לכם מצבר לאופנוע מבלי לברר לאיזה סוג הוא משתייך, או מחסירה מכם מידע משמעותי אודות המצבר כמו שנת הייצור שלו ושנות האחריות שניתנות עליו, היא כנראה חנות שלא מומלץ לסמוך עליה בנושא מצבר לאופנוע ובכלל.

כיום, אם הרכב שלכם לא מניע ואתם זקוקים למצבר ניתן גם להזמין מצבר לאופנוע אונליין, אך דרך זו מומלצת רק במידה ויש לכם ידע בסיסי בנושא ואתם יודעים בדיוק לאיזה מצבר האופנוע שלכם זקוק ומה ההבדל בין הסוגים השונים. במידה והחלטתם להזמין מצבר לאופנוע אונליין, חשוב לערוך סקר שוק מקיף בטרם ההזמנה, משום שהמחירים עשויים להשתנות בין החנויות גם כשמדובר באותו דגם של מצבר.

מצבר לאופנוע עד הבית

אחד השירותים שניתן למצוא בתחום המצברים לרכבים וזה ממש לא משנה אם יש לכם רכב מסוג קיה פיקנטו או אופנוע,השירות של מצבר לרכבים עד הבית. מכיוון שמצבר מרוקן גורם לבעלי האופנוע להיתקע במקום, במידה וזהו כלי הרכב היחידי שהם עושים בו שימוש, ייתכן והם ימצאו את עצמם חסר אמצעי להגיע לחנות או למוסך. לכן, ישנן חנויות למצברים המגיעות עם המצבר עד לפתח הבית, אולם גם במקרה הזה חשוב לבדוק ולוודא, כי מדובר במקום אמין ובעל סטנדרטים גבוהים של שירות.

מצברים לאופנוע נבדלים זה מזה בהתאם למידת האמפר שלהם. לרוב, מצברים לאופנוע ינועו על הטווח של בין 5 אמפר ל 14 אמפר, בהתאם לדגם האופנוע ושנת הייצור שלו. אם אינכם יודעים כמה אמפר יש במצבר של האופנוע שלכם, בקשו שיבצעו בדיקה באמצעות מד אמפר, המודד את כמות המטען החשמלי ומאפשר להתאים את המצבר הנכון.

לקנות מצבר חדש לאופנוע

כיצד נעבור דירה בקלות ובמהירות – בוא נעשה קצת סדר

כל מי שעבר דירה אי פעם בחייו יודע את הקושי הרב במעבר דירה שי לתכנן את כל הפרטים הקטנים צריך לארוז את כל הדירה תקופה ארוכה עוד לפני ההובלה צריך לצבוע ולהכין את הדירה החדשה לכניסה ועוד שלל של דברים שיש לעשות לפני שעוברים דירה.

תהליך הובלה
לא חייב לטמון את הראש בתוך הקרטונים מרב הבלאגן!

ההבדל בין מעבר דירה נוח וקל למעבר קשה ומסורבל לרוב תלוי בחברת ההובלות שאנו מזמינים כאשר ניגשים לבחור חברת הובלות עומדים בפני קושי האם החברה היא אמינה ומקצועית לא חסר חברות הובלה חאפריות שמספקות שירותי הובלה לרוב.

כאשר רוצים לבחור חברת הובלה יש לשים לב לכמה דגשים חשובים בבחירת חברת ההובלה ראשית חשוב לקבל המלצות על חברת ההובלה לשם כך ניתן להתייעץ עם מכרים או קרובי משפחה אחר חברת הובלות או שניתן לחפש ברשת האינטרנט אחר חברת הובלות מקצועית ואמינה חשוב לקרוא את כל חוות הדעת על חברת ההובלות כדי לדעת האם מדובר בחברה מקצועית ואמינה.

עוד דבר חשוב עלינו לדעת לאיזה סוג של חברת הובלות אנו רוצים להתקשר ולהזמין לא כל חברת הובלות מתעסקת עם כל סוגי ההובלה ישנם סוגים שונים של הובלות לדוגמא לא כל חברת הובלות מובילה פסנתרים לשם כך יש למצוא חברה שמתמחה בתחום הובלת פסנתרים גם לא תמיד נצטרך שירות של חברת הובלות גדולה במידה ואין הרבה פריטים להעביר אין צורך לזמן חברת הובלות בעלת משאיות רבות ופועלים רבים ניתן להסתפק בחברה להובלות קטנות שתוכל לספק שירות אמין ומקצועי ומספק עבור ההובלה הקטנה.

בכל מקרה זה לא משנה איזה סוג הובלה אנו צריכים חשוב לבדוק האם חברת ההובלות מחזיקה ביטוח עבור הפריטים שהיא מעבירה חברת הובלות ללא ביטוח מראה על חוסר מקצועיות כאשר רוצים לסגור עסקה עם חברת הובלות חשוב לעשות השוואת מחירים לפחות משלוש חברות שונות כדי להגיע למחיר הטוב ביותר לאחר שביצעתם השוואת מחירים תמיד כדאי לעשות הצעת מחיר מחייבת כבר קרו בעבר מקרים בהם חברות ההובלה לא הגיעו ביום מעבר הדירה כיון שמצאו עסקה משתלמת אחרת כאשר חותמים על הצעת מחיר מחייבת אין סיכוי שיקרה כזה מצב שחברת ההובלות לא תגיע.

דבר אחרון וחשוב ביום מעבר הדירה מומלץ לתת טיפ לסבלים בטיפ מתמרץ את הסבלים וגורם להם להעביר את הדירה בנאמנות ומקצועיות.

moverstlv לעבור דירה עם הובלה בטוחה
moverstlv לעבור דירה עם הובלה בטוחה

צביעת דירה שכורה מה הכי כדאי?


צביעת דירה שכורה מה הכי כדאי?

צביעת דירה אשר משכירים אותה ואין לה דיירים קבועים לאורך זמן היא דבר חשוב, הכרחי ומהותי. בעיקר לפני שמציעים את הדירה להשכרה, יש צורך לדאוג לתיקון הנזקים הקודמים אשר הסבו דיירי העבר ולהכין את הדירה לקראת כניסת דיירים חדשים. בכדי שהדירה תראה אטרקטיבית, נעימה לשהייה ולמגורים ואיכותית, כדאי מאוד לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום דירת צביעה, אשר יגיעו אליכם ויתנו לכם עצות טובות ומועילות כיצד לצבוע את הדירה בכדי שהיא תהיה יפה יותר ובכדי שערכה יעלה. אם יש בידכם דירה אשר אתם מעוניינים להשכיר שוב לאחר שהדיירים הקודמים שלה עזבו, אך אתם לא מצליחים למצוא דיירים, כדאי שתבחרו בצביעה איכותית של הדירה וכבר תוך זמן קצר, תוכלו לראות את השפעתו של תהליך הצביעה, כאשר אנשים אר יגיעו להתרשם מהדירה לא יפסיקו להתפעל מיופייה.

צביעת דירה
צביעת דירה

מדוע חשוב לצבוע דירה שכורה?

צביעת דירה שכורה, זה דבר חשוב והכרחי מאין כמותו. דירה שכורה מכילה בתוכה דיירים, אשר יודעים שאין הדירה שלהם ולכן, לא פעם הם מרשים לעצמם לעשות יותר ממה שהם היו מרשים לעצמם בדירה ששייכת להם. לא פעם, לאחר שדיירים עוזבים את הדירה, הדירה מוזנחת ולא ראויה למגורים והיא זקוקה לשיפוץ וצביעה. הקירות יכולים להיפגם במהלך השהייה של דיירים וכן, לדהות ולאבד את הצבע המקורי שלהם. מלבד זאת, דיירי הדירה יכולים ליצור חורים בקירות שמיועדים לתמונות וכאשר הדיירים עוזבים יחד עם התמונות, הקיר נראה חשוף ובעל חורים אשר יוצרים מראה לא אסתטי. לכן, דירה שכורה חייבת צביעת דירה איכותית, לפני שמציעים אותה להשכרה שוב.

צביעת דירה
צביעת דירה

מה כולל תהליך צביעה לדירה שכורה?

תהליך צביעה לדירה שכורה כולל ראשית כל את שיקום הקירות. קירות אשר מכילים סדקים יטופלו על ידי פלסטרים מיוחדים לסדקים וכן, קירות אשר יש בהם חורים שנוצרו בעקבות מסמרים או כל דבר אחר ימולאו. בכדי שהצבע יראה טוב על הקיר, יש לוודא לפני תהליך הצביעה שהקיר מוכן באופן מושלם לצביעה. שהוא חלק, איכותי ונקי באופן מהותי. רק לאחר שאנשי המקצוע יוודאו זאת, הם יחלו לצבוע את הקירות. הצבע לקירות חייב להיבחר בקפידה, תוך תשומת לב לגוון המדויק הרצוי לכם. יש לבחור גוון אשר יעניק לכל מי שנכנס לדירה את ההרגשה שהדירה שווה, נקייה ויפה.  לכן, חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע לגבי בחירת הצבע. על ידי ציוד מקצועי ומשוכלל, אנשי המקצוע יבצעו עבודה נקייה, איכותית ומקצועית ויעניקו לקירות הדירה שלכם את המראה הטוב ביותר.

כדאי לעיין במניפת הצבעים של טמבור כדי לבחור גוון איכותי לקירות חלקים:

מניפה גוונים טמבור

דירה המיועדת להשכרה היא דירה שחייבת להראות טוב, בכדי שלאחר שדיירים יוצאים ממנה, היא תוכל לקבל אליה דיירים חדשים אשר יתלהבו מהאופן שהיא נראית ויבחרו בה כדירה להשכרה הרלוונטית עבורם. אם יש לכם דירה שאתם מציעים עבור שכירות באופן תמידי והיא משמשת כדירה שכורה, כדאי שתדאגו לצבוע אותה בכל זמן שיש צורך בצביעה, באופן האיכותי והטוב ביותר.

ניתן לקבל ייעוץ חינם לגבי צביעת דירה  באתר:paintnet.co.il

הדברת נמלים ג'ל – השיטה החדשה

כמו כל תחום אחר, גם תחום ההדברות מתקדם ומתפתח עם השנים וכיום קיימות לנו מספר סוגי הדברה שאחננו יכולים לבחור מבניהן. הדברה ירוקה, הדברה כימית, הדברה טבעית ועוד.

היום ניגע בנושא יותר ספציפי והוא הדברת נמלים. עבור נמלים ישנה שיטה חדשה של הדברה הנקראית ג'ל להדברת הנמלים. עבור הדברת נמלים ג'ל מיוחד לטיפול בנמלים. ישנם כמה תכשירים שונים המוכרים אצלנו בשוק כגון טופג'ל, אדווין, פרו ג'ל ועוד.

הדברת נמלים ג'ל מתאים

הדברהעבור כל סוג של הדברת נמלים ישנו ג'ל מסויים אחר. פעולת הג'ל פועלת בצורה כזאת שהיא גורמת לנמלים לצאת ממחילותיהן ולהדביק את המזיקים הללו וכך במקום לפנות שולחנות, ארונות, המזיקים מגיעים אל המלכודת לבד וכך אפשר להיפטר מהם אחת ולתמיד.

יש לציין עוד כמה יתרונות של הג'ל על חומרי הדברה אחרים

 1. אין צורך בניקוי נוסף לאחר ביצוע ההדברה
 2. אין צורך לפתוח ולאוורר את הבית שכן הג'ל ללא ריח 
 3. הג'ל גם ללא רעל ולאן לא מסוכן ליושביו של הבית

תנו למדביר מקצועי לבחור איפה לבצע הדברת נמלים ג'ל מתאים לביצוע ההדברה וכמובן גם כמה ג'ל לשים ואיזה סוג להשתמש. מה שצריך לעניין אתכם בסוף התהליך זה שהנמלים יעלמו מהבית וישאירו לכם בית נקי ממזיקים

עוד דרכים לבצע הדברת נמלים

מלבד הדברה באמצעות ג'ל, ישנן עוד דרכים לביצוע הדברת נמלים. הדרך המוכרת ביותר היא באמצעות חומרי ההדברה של פעם, הכימיים. הבעיה עם הדברה מסוג כזה היא שצריך לפנות את הבית לכמה שעות, צריך לפנות רהיטים והמחיר הרבה יותר יקר, לכן כיום כבר לא מומלץ להשתמש בשיטות אלו. בנוסף, מדבירים רבים משתמשים בחומרים מסוכנים וללא אישור משרד הבריאות ולכן יש צורך לבדוק את החומרים ואת האישור של אותו המדביר להשתמש בחומרים הללו, שלא יקרו אסונות במשפחה כמו שכבר קרו בעבר בדירות שעברו הדברת נמלים, מזיקים וכדומה.

בסופו של דבר, למי שיש נמלים בבית מכיר את הסבל והתסכול להיפטר מהן, לכן יש פה דרך מצויינת ומקצועית להעלים לכם את הנמלים מהבית, להצעת מחיר ושירות משתלם לחצו כאן:

הדברת נמלים

מצבר לרכב לפי חברה

החלפת מצבר לרכב מאור מצבריםבעולם המצברים לרכב ישנן חברות רבות אשר נותנרות שירות מצברים לרכבים עד בית הלקוח. חלקן מוכרות יותר וחלקן מוכרות פחות. ישנם אנשים שאפילו לא מודעים לשירות הזה של החלפת מצבר עד הבית, למידע חדש בתחום זה המשיכו לקרוא את המאמר.

בחירת מצבר לרכב לפי חברה

מה זה בעצם אומר מצבר לרכב לפי חברה? חברת מאור מצברים לרכבים מעניקה שירות עד הבית להחלפת המצבר התקול בחדש ונותנת ללקוחותיה את האפשרות לבחור מבין כמה וכמה חברות מצברים שונות כך שיוכלו לבחור מצבר לרכב גם שיתאים עבור סוג הרכב וגודל המנוע וגם יתאים לכם כלכלית מבחינת מחירו של הרכב.בשוק ישנן חברות מצברים רבות וחשוב לדעת מה איכותן ומה מחירן. חברות המצברים המוכרות בשוק הן: וולטה, וורטה וחברת שנפ.

יש באפשרותכם כלקוחות להתקשר לחברת החלפת המצברים ולשאול את מחיר המצברים שיתאימו ביותר לרכב שלכם ותקבלו הצעת מחיר משתלמת עבורכם. דרך נוספת היא להיכנס לאתרי האינטרנט השונים על מנת לקבל את המידע הזה.באתר של חברת מאור מצברים לרכבים תקבלו מידע על כל סוגי המצברים בשוק כולל מחירים, מידע על השירות שניתן בחברה, שעות פעילות וטיפים רבים לשמור על המצבר לרכב לזמן ארוך יותר.

מצבר לרכב לפי חברה

שאלות נפוצות על שירות מצברים עד הבית

הנה מספר שאלות נפוצות בתחום ותשובות עליהן

 1. כמה זמן הגעה עד להחלפת המצבר לרכב?
  • זמן ההגעה באזור המרכז הוא בין 30 דקות עד 60 דקות
 2. אילו מצברים מסופקים על ידי החברה?
  • החברה מספקת כמעט את כל סוגי המצברים לכל סוגי הרכבים, גם אלו הממונעים על גז וחשמל
 3. מה עושים עם המצבר הישן של הרכב?
  • את המצברים הישנים החברה לוקחת למחזור על מנת לשמור על סביבה ירוקה
 4. למה לחבור דווקא בחברה הזו?
  • החברה מעניקה שירות מהיר, הוגן, מחיר נוח, נגישות לרוב חלקי הארץ, ניסיון רב והגעה עד בית הלקוח
 5. קריאה חובה = מסע אל עולם המצברים

לסיכום: במידה ויש בעיה עם מצבר הרכב, אם בעבר זה היה אומר שאתם תקועים יום שלם בהחלפתו, כיום באמצעות טלפון פשוט אתם מקבלים מצבר לרכב לפי חברה שאתם בוחרים עד הבית ותוך פחות מ-60 דקות אתם חוזרים למסלול חייכם התקין מבלי להפסיד יום עבודה שלם.

אינסטלטור בירושלים – כל השירותים

אם היינו חיים בעולם אוטופי אז הכל היה נקי, תקין, זול ומהנה. לצערינו פארק אוטופיה זה המקום היחיד שקרוב לאוטופיה טבעית אבל מעבר לזה בעולם יש לא מעט דברים שלא עושים לנו חיים קלים, אחד מהם והמפורסם ביותר אלו בעיות האינסטלציה שמפתיעות אותנו תמיד בזמן לא טוב ולא נכון וגורמות לנו לעצבים רבים, סבל והוצאה גדולה של כסף על התיקון.

אינסטלציה בירושלים

בואו נעסוק לרגע בעיר ירושלים ובשירותי האינסטלציה שנותנים שם אינסטלטורים מקומיים. אנחנו יודעים כי ירושלים זאת עיר עתיקה, חלקה העתיק בין החומות יכול להגיע לגילאים של 2000 שנה וחלקה בנוי משכונות חדשות, אך רוב העיר נמאצת במצב של בניינים ישנים, תשתיות אינסטלציה רעועות ותיקונים שוטפים של בעיות כאלו ואחרות

שירותיו של אינסטלטור בירושלים

אינסטלטורלבעל מקצוע, אינסטלטור בירושלים, יש לא מעט עבודה בחודשי הקיץ החמים ובעיקר בחודשי החורף הקרים בהן תשתיות האינסטלציה יכולות לקרוס מעומס

 1. צנרת נתקעת עם עומס של מים ומציפה את הבית
 2. סתימת ביובים שגורמת לסתימת אסלות וכיורים
 3. נזילות פתאומיות בקירות הבית ודרך הגגות
 4. דודי שמש וחשמל שזקוקים לבדיקה תקופתית ותיקונים

לכל התרחישים הללו, קיים אינסטלטור בירושלים שזמין עבור כל אחד מתושביו בכל שעות היממה על מנת שלא יתפסו בשום רגע נתון בלי מים חמים, או בלי מים בכלל.זאת בכלל לא משימה בלתי אפשרית בימינו להזמין אינסטלטור בירושלים שיהיה זמין עבורכם בכל שעות ביממה וגם בשעות הקטנות של הלילה, להיפך, זהו שירות שלאט לאט מתגבש בכל חלקי הארץ כמשהו סטנדרטי.

מידעון השתלת שיער

במאמר הבא אנחנו נפרט קצת יותר על מה זאת השתלת שיער וכיצד עושים אותה היום בשנת 2015, כולל חידושים ועוד.

השתלת שיערהיום, לעומת העבר, ישנה השתלת שיער בשיטה טבעית,  השתלה זאת נקראית "Natural Hair Implant" ועושים אותה היום ברוב הקליניקות שמטפלות בהשתלת שיער לגברים ולנשים.

השתלת שיער זו נעשית בצורה מיוחדת ואינה גורמת לצלקות על הקרקפת ומוכחת כאחת השייטות הטובות בעולם עבור השתלת שיער

כיום ידוע כי קרינה סלולרית וקרינה אלטקטומגנטית הסובבת אותנו לאורך כל היום, כל ימי חיינו גורמת לשיער לנשור. כיום יש מעל ל35% מהגברים עד מעל גיל 30 עם נשירה משמעותית של שיער או קרחים ממש. וכמובן עד גיל 50 אחוז הנשירה עובר את רף ה-50%.

איך מתבצעת השתלת שיער

טיפול השתלת שיער נעשה בצורה טבעית ששומרת על זקיקי השיער המושתלם בצורה טובה ואיכותית, לא משאירה סימנים של השתלת שיער בראש ומאפשרת למטופל לחזור תוך מספר ימים לפעילות מבלי שאחרים ישימו לב שנעשה טיפול שיער בראשו.

מרגישים שאתם גם שייכיים לאחד מהקהלי היעד של טיפולי השתלות שיער? יש לנו בשבילכם הצעות נפלאות. כיום ישנן יותר מרפאות להשתלת שיער מאשר בעבר מה שגורם לתחרות בשוק זה ולירידת מחירים דרסטית לעומת אותה תקופה לפני עשור. המחירים צונחים, הטיפולים משתדרגים טכנולוגית ואתם כלקוחות מקבלים שירות ואיכות גבוהים הרבה יותר.

כיום לא צריך להתבייש מזה שיש לנו קרחת, אך האפשרות לחזור כמה שנים אחרונה לתקופה בה היה לכם שיער עבה היא לא מסובכת וארוכה כפי שהיה בעבר ולכן מומלץ ואף רצוי לבדוק את האפשרות הזאת.

לקריאה מורחבת כתבה מעניינת על אנשים עם שיער – לחצו כאן

ההצלחה של STR בארץ ובאירופה

חברת STR נדלן הוקמה בשנת 2008 אולם לזכות מי שעומד מאחורי ההצלחה שלה, סובחי טנוס, נזקף ניסיון בן למעלה מ-40 שנה, מאז החל בשנת 1973 את דרכו בתחום הבנייה כפועל פשוט ואט אט פילס את דרכו במעלה ההיררכיה הקבלנית עד שהפך לאחד מקבלני הביצוע המוערכים בארץ. מנכ"ל STR הוא בנו של סובחי, רמזי טנוס, ובן אחר, ראיד, ממונה על פעילותה בחו"ל.

רשימה ארוכה של לקוחות מרשימים

חברת "STR נדלן" עוסקת הן בבנייה עבור יזמים בתחום הנדל"ן וחברות גדולות, הן בהשקעות בתחום והן ביזמות בעצמה.

שמה הטוב של החברה ואיכות עבודה, כמו גם המוניטין של סובחי טנוס, הפכו אותה למבוקשת מאוד ובין שורת לקוחותיה ניתן למצוא כמה מהשמות הבולטים בתחום הנדלן ובתחומים אחרים בארץ.

כך, למשל, היא בונה עבור חברת "שיכון ובינוי" במסגרת פרויקט בשם "חלומות יקנעם" – קרוב ל-170 יחידות דיור ב-7 מגדלים, עבור חברת "גב ים" – אחת הגדולות בארץ ומי שהוקמה עוד בשנת 1928 ובנתה שטחי מסחר ותעשייה רבים באזור חיפה ומפרץ חיפה – 2 מגדלי משרדים בפארק ההייטק מת"מ מערב (שבכניסה הדרומית לחיפה) ועוד מגדל אחד, גם הוא למשרדים, בהרצליה, ועבור "שופרסל" מרכז מסחרי בשטח 8,000 קמ"ר במזכרת בתיה.

לקוח מרשים אחר של STR כחברה מבצעת הוא BIG, קבוצת הקניונים הפתוחים של יהודה נפתלי, אשר עבורה בנתה STR את ביג פאשן בית שמש. גם לזרוע ההשקעות של STR שיתוף פעולה מוצלח עם ביג, שכן חברת "ארמון ההגמון" ש-STR הינה אחת מהבעלים שלה שותפה עם BIG בביג פאשן נצרת, אחד הקניונים היותר מצליחים בצפון הארץ.

מי שעוד נהנה משירותיה של STR נדלן היא קבוצת א.מ.יקותיאל אשר עבורה בונה החברה של סובחי טנוס מרכז גדול באזור התעשייה נווה נאמן הסמוך להוד השרון – 25,000 מ"ר המשלבים מסחר ומשרדים.

לקוחות בולטים אחרים הם אשדר וקרדן שעבורם הקימה STR מגדלים יוקרתיים למגורים ברמת השרון ובהרצליה. עבור חברת צ'מפיון מוטורס מקימה STR נדלן מתחם מתקדם הכולל משרדים, מרכז שירות ואולם תצוגה באזור התעשייה החדש מעוין שורק הסמוך לראשל"צ.

הבנייה באירופה

במקביל להצלחה בישראל החליט סובחי טנוס לפעול גם בחו"ל, כשלתפקיד האחראי על פלח זה של הפעילות מונה כאמור בנו ראיד.

הבנייה של STR באירופה כוללת בין השאר מלון ברומניה והשקעה בנכסים מניבים שונים בגרמניה, ובעיקר שורה ארוכה של פרויקטים בוורשה בירת פולין.

על מנת לבנות בוורשה הקימה STR חברת בת בשם ASBUD, בה היא שותפה עם שיכוי ובינוי, וחברה זו הפכה תוך זמן קצר לאחת המצליחות בפולין. בין השאר נזקפים לזכותה מספר פרויקטים מרשימים למגורים, כולם ברמת גימור ויוקרה גבוהות במיוחד, וכן מתחמי מסחר ומשרדים. לאור ההצלחה רכשה ASBUD קרקעות נוספות בוורשה ומתעתדת לבנות עוד – הן למגורים והן למטרות מסחר ומשרדים.

שכונת ארמון ההגמון בנצרת

פרויקט מדובר נוסף שבו מושקעת STR, וזאת באמצעות חברת "ארמון ההגמון" שהיא כאמור אחת מבעליה, היא שכונת ארמון ההגמון בנצרת.

שכונה זו עתידה להיבנות על קרקעות שנרכשו מהפטריארכיה היוונית כבר ב-1995. עקב סכסוכים משפטיים שונים התעכבה הקמת השכונה החדשה, שתכלול גם שטחי מסחר ומלונאות, אולם על פי הערכות שונות המקלות השונים שנתקעו בגלגלי הבנייה כבר סולקו והיא תתחיל בקרוב – ותניב לסובחי טנוס הצלחה נוספת, במקום בו התחילה הקריירה שלו ושם גם גדל, נצרת.

——

 

חידושים מפי דביר דור