קונה רכבים לנסיעה במחירים מפתיעים

מגרשי רכבים רבים בארץ מתנים את קניית הרכב שלכם לנסיעה על ידי כך שאתם תקנו מהם רכב אחר. זה מאין סוג של טרייד אין על הרכב הישן שלכם עבור רכב אחר (גם הוא יד שניה). אך לא כל מגרשי המכוניות יד שניה כך. ישנם אנשים בעלי מגרשים המתחייבים:

" אני קונה רכבים לנסיעה ללא התחייבות מצד הלקוח לקנות רכב אחר ממגרש הרכבים שלנו "

התחייבות כזאת של בעל מגרש שהוא קונה רכבים לנסיעה ללא המצב שבו אתם מוכרחים לצאת מהמגרש רכבים עם רכב אחר יכולה לתת לכם הרבה נחת כך שאתם מוכרים את הרכב במקום אחד ויכולים לבחור כל מקום אחר שבא לכם, גם מגרשי רכבים יד שניה וגם חברות הרכב ולקנות רכב חדש מהחברה, בלי להרביש את הצורך לעשות טרייד אין ולקנות רכב אחר באותו המגרש.

אז איך מתבצע תהליך קניית רכבים

התהליך עצמו הוא לא מסובך, קובעים עם בעל המגרש או נציג מטעמו לבדיקה מכאנית של הרכב. לאחר האישור כי הרכב במצב טוב ומאושר על ידי מכון רישוי ובדיקה המוסממך על ידי משרד הרישוי, עושים העברת בעלות במקום, ותוך יממה הכסף עובר אליכם לבנק באמצעות העברה בנקאית או צ'ק בנקאי. ישנם מגרשים אשר משלמים גם במזומן אם הסכומנים נמוכים.

קונה רכב לנסיעה יד 2, מה לבדוק?

בודק רכביםאם אתה קונה רכב לנסיעה ממגרש מכוניות יד 2 יש לבדוק כמה דברים מראש. דבר ראשון, מכיוון שזה לא רכב עם אחריות יצרן חשוב מאוד לבדוק את המצב המכני של הרכב. מנוע, מעצורים, חגורות – מומלץ לא להסתמך על "חבר שמבין" וללכת למכון רישוי מוסמך לבדיקה מקיפה ואיכותית. יש לבדוק עם החברה המוכרת האם הם מעניקים אחריות כלשהי על הרכב מבחינת בדיקות תקופתיות, טיפולים שוטפים ותקלות המתגלות בתקופה הקרובה לאחר קניית הרכב.

** יש לא מעט מגרשים שקונים רכבים שעברו תאונות טוטאל לוס (אובדן מוחלט - הרכב חייב לרדת מהכביש לאחר תאונה כזאת), משפצים את הרכב שיראה טוב ומוכרים אותו לאנשים שלא מבינים. וכך מופיעים לנו בכבישים אנשים עם רכבים פגומים שיכולים לסכן קודם כל את עצמם וכמובן שגם את הסובבים אותם וכל זאת מבלי לדעת.

טוטאל לוס

מקווים שעזרנו לכם קצת יותר עם קניית מכונית לנסיעה ממגרשי יד 2 הקיימים בארץ. עקבו אחרי הטיפים שניתנו לכם בפוסט הזה ותוכלו לצאת עם רכב יד 2 במצב טוב, עם אחריות ובמחיר מעולה. הכל צריך להעשות בשיקול דעת ובדיקה מעמיקה של הרכב. רכב זאת הוצאה גדולה מדי בשביל "לחפף" בקניה.

איך הופכים מכוניות הרוסות לחלוטין לרכבים משומשים למכירה:

בהצלחה!