מצבר לרכב לפי חברה

החלפת מצבר לרכב מאור מצבריםבעולם המצברים לרכב ישנן חברות רבות אשר נותנרות שירות מצברים לרכבים עד בית הלקוח. חלקן מוכרות יותר וחלקן מוכרות פחות. ישנם אנשים שאפילו לא מודעים לשירות הזה של החלפת מצבר עד הבית, למידע חדש בתחום זה המשיכו לקרוא את המאמר.

בחירת מצבר לרכב לפי חברה

מה זה בעצם אומר מצבר לרכב לפי חברה? חברת מאור מצברים לרכבים מעניקה שירות עד הבית להחלפת המצבר התקול בחדש ונותנת ללקוחותיה את האפשרות לבחור מבין כמה וכמה חברות מצברים שונות כך שיוכלו לבחור מצבר לרכב גם שיתאים עבור סוג הרכב וגודל המנוע וגם יתאים לכם כלכלית מבחינת מחירו של הרכב.בשוק ישנן חברות מצברים רבות וחשוב לדעת מה איכותן ומה מחירן. חברות המצברים המוכרות בשוק הן: וולטה, וורטה וחברת שנפ.

יש באפשרותכם כלקוחות להתקשר לחברת החלפת המצברים ולשאול את מחיר המצברים שיתאימו ביותר לרכב שלכם ותקבלו הצעת מחיר משתלמת עבורכם. דרך נוספת היא להיכנס לאתרי האינטרנט השונים על מנת לקבל את המידע הזה.באתר של חברת מאור מצברים לרכבים תקבלו מידע על כל סוגי המצברים בשוק כולל מחירים, מידע על השירות שניתן בחברה, שעות פעילות וטיפים רבים לשמור על המצבר לרכב לזמן ארוך יותר.

מצבר לרכב לפי חברה

שאלות נפוצות על שירות מצברים עד הבית

הנה מספר שאלות נפוצות בתחום ותשובות עליהן

 1. כמה זמן הגעה עד להחלפת המצבר לרכב?
  • זמן ההגעה באזור המרכז הוא בין 30 דקות עד 60 דקות
 2. אילו מצברים מסופקים על ידי החברה?
  • החברה מספקת כמעט את כל סוגי המצברים לכל סוגי הרכבים, גם אלו הממונעים על גז וחשמל
 3. מה עושים עם המצבר הישן של הרכב?
  • את המצברים הישנים החברה לוקחת למחזור על מנת לשמור על סביבה ירוקה
 4. למה לחבור דווקא בחברה הזו?
  • החברה מעניקה שירות מהיר, הוגן, מחיר נוח, נגישות לרוב חלקי הארץ, ניסיון רב והגעה עד בית הלקוח
 5. קריאה חובה = מסע אל עולם המצברים

לסיכום: במידה ויש בעיה עם מצבר הרכב, אם בעבר זה היה אומר שאתם תקועים יום שלם בהחלפתו, כיום באמצעות טלפון פשוט אתם מקבלים מצבר לרכב לפי חברה שאתם בוחרים עד הבית ותוך פחות מ-60 דקות אתם חוזרים למסלול חייכם התקין מבלי להפסיד יום עבודה שלם.