מידעון השתלת שיער

במאמר הבא אנחנו נפרט קצת יותר על מה זאת השתלת שיער וכיצד עושים אותה היום בשנת 2015, כולל חידושים ועוד.

השתלת שיערהיום, לעומת העבר, ישנה השתלת שיער בשיטה טבעית,  השתלה זאת נקראית "Natural Hair Implant" ועושים אותה היום ברוב הקליניקות שמטפלות בהשתלת שיער לגברים ולנשים.

השתלת שיער זו נעשית בצורה מיוחדת ואינה גורמת לצלקות על הקרקפת ומוכחת כאחת השייטות הטובות בעולם עבור השתלת שיער

כיום ידוע כי קרינה סלולרית וקרינה אלטקטומגנטית הסובבת אותנו לאורך כל היום, כל ימי חיינו גורמת לשיער לנשור. כיום יש מעל ל35% מהגברים עד מעל גיל 30 עם נשירה משמעותית של שיער או קרחים ממש. וכמובן עד גיל 50 אחוז הנשירה עובר את רף ה-50%.

איך מתבצעת השתלת שיער

טיפול השתלת שיער נעשה בצורה טבעית ששומרת על זקיקי השיער המושתלם בצורה טובה ואיכותית, לא משאירה סימנים של השתלת שיער בראש ומאפשרת למטופל לחזור תוך מספר ימים לפעילות מבלי שאחרים ישימו לב שנעשה טיפול שיער בראשו.

מרגישים שאתם גם שייכיים לאחד מהקהלי היעד של טיפולי השתלות שיער? יש לנו בשבילכם הצעות נפלאות. כיום ישנן יותר מרפאות להשתלת שיער מאשר בעבר מה שגורם לתחרות בשוק זה ולירידת מחירים דרסטית לעומת אותה תקופה לפני עשור. המחירים צונחים, הטיפולים משתדרגים טכנולוגית ואתם כלקוחות מקבלים שירות ואיכות גבוהים הרבה יותר.

כיום לא צריך להתבייש מזה שיש לנו קרחת, אך האפשרות לחזור כמה שנים אחרונה לתקופה בה היה לכם שיער עבה היא לא מסובכת וארוכה כפי שהיה בעבר ולכן מומלץ ואף רצוי לבדוק את האפשרות הזאת.

לקריאה מורחבת כתבה מעניינת על אנשים עם שיער – לחצו כאן