חידוש מרצפות על הצד הטוב ביותר עבור הלקוח

לחדש מרצפות- למה זה חשוב?:

לרצף שטח זה דבר שעולה בדרך כלל הרבה כסף. באופן כללי, מלבד תהליך הריצוף עצמו, אם ישנו ריצוף יש קיים, הרבה פעמים יש להוציא ריצוף ישן וכך התהליך הופך להיות דורש יותר ואפילו יקר יותר. לעיתים רבות, תרצו ריצוף חדש עקב אכזבות מהמראה הנוכחי של הריצוף שלכם. אולם, ייתכן שהחלפה של ריצוף היא צעד מרחיק לכת ויש דבר פשוט בהרבה שאפשר לעשות. זהו כמובן הצעד של חידוש מרצפות. חידוש מרצפות נעשה בכמה וכמה דרכים. לכל סוג של ריצוף ישנן השיטות המתאימות עבורו לצורך הקניית מראה חדש. באמצעות תהליך של חידוש מרצפות, ייתכן מאד שלא תבינו איך בכלל חשבתם להחליף את הריצוף היפה שלכם. דעו, גם אם הריצוף שלכם נראה לכם כרגע מאד לא מוצלח, הוא תוצר של כמה שנות שימוש ובהתאם, ספיחה של נזקים ולכלוכים. ייתכן כי ברגע שכל אלו ייעלמו, תתגלה לעינכם רצפה לגמרי אחרת.

איך מחדשים מרצפות?:

ישנן כמה וכמה טכניקות שיכולות לסייע להחזרת המראה של הרצפה לקדמותו. להלן כמה דרכים יעילות שתוכלנה להתאים לכם:

שימוש בסילר: סילר הוא חומר שנמרח על משטח שלם מרוצף ומסייע בשמירתו. בעזרת הסילר, ניתן להקנות לרצפה מראה מלא ברק, להכות אותה ולשנות אותה בכמה אופנים. כמו כן, סילר מסייע להגן על הריצוף בכך שפחות לכלוך נספח אל הרצפה והיא נותרת שמורה יותר.
ליטוש: מלאכת הליטוש כוללת הסרה של שכבות עליונות של הרצפה. באמצעות הסרת שכבות אלה, הרצפה נראית הרבה יותר טוב. למעשה, אתם מסירים את אותו החלק של הריצוף שעליו דרכתם ועשיתם בו שימוש ומקבלים את החלק החדש שעוד לא נעשה בו שימוש כלל. מלאכת הליטוש צריכה להיעשות באופן מקצועי והיא בהחלט יכולה לגרום לכך שלא תוכלו לזהות את הריצוף שלכם בזה המבריק והחדש.

עבודות רובה: רובה יכולה להשפיע מאד על המראה של הרצפה. היא למעשה קשורה לחיבורים בין יחידת ריצוף אחת לאחרת אך בפועל היא הרבה יותר משמעותית מאשר החומר שבין היחידות והיא יוצרת את השוני מבחינת המראה של הרצפה ומידת הנקיות שלה.

דברים שכדאי לדעת על חידוש מרצפות:

ליטושניק ליטוש שיש

חידוש מרצפות חשוב ביותר עבור הרצפה שלכם. גם אם היא נראית טוב, עדיין יש חשיבות להשקיע בה. חברת ליטושניק מומחים בנקיונות , ליטוש שיש ועוד, היא החברה המתאימה לכל התחום של חידוש מרצפות. חברת ליטושניק הוקמה לפני שבע עשרה שנים. במשך כל אותן שנים, החברה ממשיכה להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הריצוף בכלל ובהקשר של אבן בפרט. החברה מחזיקה בצוות מעולה שעושה עבודה מקצועית ביותר בפועל תוך הבנה של אופן הטיפול המתאים ביותר לרצפה שלכם. כמו כן, החברה מצוידת היטב באמצעים המתאימים לצורך חידוש מרצפות. מומלץ בחום לפנות לשירותי החברה ולמצוא בה את הכתובת לשמירה על הרצפה שלכם.

פרוייקטים מובילים של החברה בשילוב מור

M1 M2

 

  • פרוייק ליטוש שיש במלון דניאל הרצליה
  • D1 D2D3פרוייקטים בעיר קיסריה

C1 C2 C3