לקנות מצבר חדש לאופנוע

אל תתפשרו על האיכות של מצבר לאופנוע שלכם

אם בעבר היינו רואים רק מכוניות ברחבי הכבישים, הרי שכיום יותר נהגים, מכל מין וגיל, בוחרים באפשרות של אופנוע. היתרונות של רכיבה על אופנוע הם ברורים: מדובר בכלי רכב המקצר משמעותית זמני הגעה ממקום למקום, שכן הוא מהיר מאוד ולרוב לא מצריך עמידה בפקקים ארוכים המעכבים את זמן ההגעה ליעד. גם בעיות חניה נחסכות מבעלי אופנועים, שמצליחים להידחק למקומות צרים במיוחד ולהחנות בהם את האופנוע, בעוד שרכבים פרטיים בגדלים שונים נאבקים להחנות בחנויות צפופות.

מומלץ מאוד לבצע בדיקות תקופתיות של המצבר על מנת לחסוך לנו בעיות מיותרות בעתיד, כאן אין "עדיף מאוחר מאשר אף פעם", בדקו את המצבר מדי פעם אחרת תתקעו בדרכים!

אולם, כדי שאופנוע ימשיך לככב ככלי רכב בעל יתרונות, הוא דורש תחזוקה שוטפת לכל חלקיו באופן קבוע. בין החלקים האלו נכלל גם המצבר. בדומה למצבר לרכב, מצבר לאופנוע הוא בעל קריטית להמשך התפעול התקין שלו, שכן מצבר ריק תוקע את האופנוע במקום ולא מאפשר להמשיך לרכב עליו, מה שכמובן מבטל את כל היתרונות שלו ככלי רכב מהיר וקל לתפעול.

היכן קונים מצבר לאופנוע?

לקנות מצבר חדש לאופנוע

מצבר לאופנוע מומלץ לקנות אך ורק בחנות מקצועית המתמחה בתחום וכמובן לבחור מצבר של חברה מוכרת. כיצד תדעו שהחנות היא ברמה גבוהה? פשוט מאוד, תשאלו עלידה מספר שאלות שמטרתן להבין מהו סוג האופנוע שלכם ובהתאם לכך, למכור לכם את המצבר הטוב ביותר. חנות שמוכרת לכם מצבר לאופנוע מבלי לברר לאיזה סוג הוא משתייך, או מחסירה מכם מידע משמעותי אודות המצבר כמו שנת הייצור שלו ושנות האחריות שניתנות עליו, היא כנראה חנות שלא מומלץ לסמוך עליה בנושא מצבר לאופנוע ובכלל.

כיום, אם הרכב שלכם לא מניע ואתם זקוקים למצבר ניתן גם להזמין מצבר לאופנוע אונליין, אך דרך זו מומלצת רק במידה ויש לכם ידע בסיסי בנושא ואתם יודעים בדיוק לאיזה מצבר האופנוע שלכם זקוק ומה ההבדל בין הסוגים השונים. במידה והחלטתם להזמין מצבר לאופנוע אונליין, חשוב לערוך סקר שוק מקיף בטרם ההזמנה, משום שהמחירים עשויים להשתנות בין החנויות גם כשמדובר באותו דגם של מצבר.

מצבר לאופנוע עד הבית

אחד השירותים שניתן למצוא בתחום המצברים לרכבים וזה ממש לא משנה אם יש לכם רכב מסוג קיה פיקנטו או אופנוע,השירות של מצבר לרכבים עד הבית. מכיוון שמצבר מרוקן גורם לבעלי האופנוע להיתקע במקום, במידה וזהו כלי הרכב היחידי שהם עושים בו שימוש, ייתכן והם ימצאו את עצמם חסר אמצעי להגיע לחנות או למוסך. לכן, ישנן חנויות למצברים המגיעות עם המצבר עד לפתח הבית, אולם גם במקרה הזה חשוב לבדוק ולוודא, כי מדובר במקום אמין ובעל סטנדרטים גבוהים של שירות.

מצברים לאופנוע נבדלים זה מזה בהתאם למידת האמפר שלהם. לרוב, מצברים לאופנוע ינועו על הטווח של בין 5 אמפר ל 14 אמפר, בהתאם לדגם האופנוע ושנת הייצור שלו. אם אינכם יודעים כמה אמפר יש במצבר של האופנוע שלכם, בקשו שיבצעו בדיקה באמצעות מד אמפר, המודד את כמות המטען החשמלי ומאפשר להתאים את המצבר הנכון.

לקנות מצבר חדש לאופנוע